TÜRK TELEKOM SINIRSIZ İNTERNET

Bakec

Member
Herkese merhaba.Bugün sizlerin benden en çok istediği Türk Telekom sınırsız internet hilesini verecem. Bu ayar doyasını daha önce hiç kimsede görmemiş olabilirsiniz.O yüzden anlattıklarımı tam şekilde yapmaya çalışın ilk başta şunu söylemem lazım ki telefonunuz 3G destekli olması lazım.Sizin telefonda H veya H+ yaza bilir fark etmez hepsi olur.

Daha sonra ise Telefonunuzun ayarların da Erişim noktası adları yerini açın.İsim yerine TürkTelekom yazın APN yerine internet yazın Proxy ye isterseniz boş bırakın isterseniz 8080 yazın fark etmez.


Sırada Bağlantı noktası var buna 8080 veya 443 yazın uygulamada ki porta kaç verirseniz buna da onu vermeniz lazım.

Daha sonra burada işimiz bitti sırada Download/İndir Uygulama yerinde uygulamayı indirin. Bir daha uğraşmamak için de Download/İndir Ayar yerinde ayar dosyasını yükleyin.

Uygulamamızı kurun ve daha sonra içine girin uygulama güncel değil hataları alırsanız uygulamayı sağ yukarıda çarpıya basa bilirsiniz.Daha sonra uygulamada sağ yukarıda üç noktaya basın.

Yükle/Çıkar butonuna basın Yapılandırma Yükle yere basın Çıkan yerde indirdiğiniz ayar dosyasını bulun ve üstüne tıklayın ve daha sonra BAŞLAT diyerek uygulamayı kullanabilirsiniz!