LG’den Yeni Kablosuz Dik Süpürge: LG A9K Pro

Samuag

New member
LG Electronics (LG), konut paklığında çığır açan kablosuz dik süpürgesi LG A9’un sağladığı paklığı bir adım ileri taşıdı. Geliştirilmiş LG A9K Pro, Smart Inverter Motoru fazlaca daha kuvvetli ve uzun ömürlü bir paklık sağlıyor. Konut paklığında LG A9K Pro’yu kullananlar, konutlarını sık sık süpürmek zorunda kalmıyor, hatta günlerce meskenlerinin paklık durumu hakkında telaşa kapılmıyor. Değiştirilebilen pilleri yardımıyla 120 dakikaya kadar uzayabilen paklık müddeti sağlayan LG A9K Pro ile en geniş konutlar bile, efor masraftan derinlemesine temizlenebiliyor. Üstelik LG’nin Kompresör teknolojisi, LG A9K Pro’nun çöp haznesinde toplanan toz ve kılların sıkıştırılarak çöp kutusunun daha uzun müddet boşaltılmadan kullanılmasını sağlıyor.

Tek tuşla denetim edilebilen paneli, kullanıcıların muhtaçlığına nazaran uzayıp kısalabilen teleskopik borusu, üç farkı saklama ve şarj etme imkanı, 5 kademeli yıkanabilir filtreleri, LG ThinQ uygulaması üzerinden denetim edilip yönetilebilmesi ve pek fazlaca farklı alanın paklığı için kullanılan farklı başlıkları ile LG A9K Pro, kullanıcılara gerçek paklığı vaad ediyor. Fırçasız dizaynıyla asgarî sürtünmeye sahip olan LG A9K Pro’nun bu özelliği, motorun dayanıklılığını artırıyor ve LG’nin motor için 10 yıllık modül garantisi sunmasını sağlıyor.

LG A9K Pro, Nisan’ın ilerleyen günlerinde Media Markt, Teknosa, Vatan ve LG Brandshop mağazalarında satışa sunulacak.