Apple Silicon Takviyeli Skype İstemcisi Çıktı

Samuag

New member
Microsoft, Apple Silicon tabanlı Mac modelleri için bir Skype yayınlamakta biraz gecikti hatta Apple, işlemcilerinin tüm jenerasyonunu oldukçatan değiştirdi. her neyse ki sonunda istemci hazır. Skype Insider 8.94.76.302, tüm platformlarda (Web için Skype dahil) mevcut ve M1 ile M2 tabanlı Apple bilgisayarlar için iyileştirmeler ve farklı platformlarda çeşitli yanılgı düzeltmelerini birlikteinde getiriyor.

Yeni istemci Apple Silicon için hazır olmasının yanı sıra birtakım kusur düzeltmelerine de sahip. Örneğin iOS’ta PDF’ler üzere evrakları okuma ve açma sıkıntıları düzeltiliyor. Android, MSIX, iOS’ta birtakım sohbetlerde gizlenen isimler, Edge tarayıcısında engellenen Skype bildirimleri, lokal arama ekranının Skype iOS’ta bırakıldığında bile daima olarak görüntülenmesi, Galeriye giderken ve iOS’ta web kontaklarına geçerken uygulamanın kitlenmesi üzere meseleler ortadan kaldırılıyor.

En son Skype Insider güncellemesini resmi web sitesinden indirebilirsiniz. Skype’ın birinci sürümlerini test etmek istiyorsanız, resmi Skype Kullanıcı Geri Bildirimi web sitesinde görüşlerinizi bildirdiğinizden ve fikirlerinizi Microsoft ile paylaştığınızdan da emin olun. Ön sürüm yazılımı test etme riskini almak istemeyenler ise güncellemeyi önümüzdeki haftalarda alacak.