ÂLÂ Parti’nin ‘Anlat İstanbul’ çalışması başladı: Birinci durak Güngoren

Muqe

Global Mod
Global Mod
ÂLÂ Parti İstanbul Vilayet Başkanlığı, ‘Anlat İstanbul’ ismini verdiği bir saha çalışması başlattı. Çalışmanın birinci durağı, Gönnazarann oldu. Çalışma kapsamında, genel lider yardımcıları ve milletvekillerinin de içerisinde yer aldığı 11 grup, Günnazarann’in 11 mahallesinde vatandaşın problemlerini ve tahlil tekliflerini dinledi.

Bir esnaf, kendisini ziyaret eden ÂLÂ Parti heyetine, “Benim yüreğimde Mustafa Kemal Atatürk var. Benim umudum var” dedi.

‘SORUNLARIMIZ İÇİN CÜMLE KURMAYA DEVAM EDECEĞİZ’

Saha grupları, çalışmanın akabinde Yayla Kültür Merkezi’nde buluştu. Günbakılırsan İlçe Lideri Pelin Sellitepe Turan, Günnazarannlilerin problemlerini lisana getiren bir sunum yaptı. Turan, sunumda şunları söylemiş oldu:

“Biz, Günbakılırsan’de UYGUN Parti olarak, uzun yıllardır müddet gelen lokal idare anlayışının birlikteinde getirdiği vatandaşı öncelemeyen, istişare külçeşidinin olmadığı, adeta şantiye mantığıyla yönetilen, ‘nasıl olsa kazanıyoruz’ özgüvenine karşı yapan ve düzeyli muhalefetin ilçemize katkı sağlayacağından emin bir biçimde meselelerimiz için cümle kurmaya devam edeceğiz.”