Adsense Nasıl Çalışır?

Adanali

Member
Adsense Nasıl Çalışır?
Peki, Adsense nasıl çalışır? Blog ve siteme adsense eklemeli miyim? adsense üzerinde reklam vermek istiyorum . Diyelim ki ben sadece oluşturulan bahçe aletleri benim yeni çizgi reklamını yapmak istiyorum varsayalım. “Bahçecilik, bahçe aletleri, tillers, yabani otları çekme vb.” gibi bazı anahtar kelimelere teklif vereceğim”

Adsense örümcekleri daha sonra reklamlarımı eşleştirir :

İnsanların Google’a yazdıkları ve arama sonuçlarının üst ve sağında görüntüledikleri belirli anahtar kelimeler
Adsense reklamları görüntüleyen web siteleri (sizinki gibi).
Adsense Millet tüm içerik hakkında ne olduğunu görmek için sitenizi taramak için robotlar gönderir. Onlar bazı aynı anahtar kelimeler ben (reklamveren için teklif olarak) sonra benim reklamlar bahçe aletleri hakkında yazınızın yanında sitenizde görünecektir olan içeriğe sahip olduğunu bulursanız.

Adsense İçin Öneriler;
Siteniz belli bir hite kavuşmadan önce adsense reklam ağını kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Herhangi bir hiti olmayan bir site, gelecek kullanıcıyı yormaktan başka herhangi bir şey yapmayacaktır.

İpucu: Sitenizin hiti günlük 500-1000 kişi bulduğu anda reklamları kullanabilirsiniz.