Son dakika! Erdoğan’dan muhalefete mülteci yansısı: Siz ne derseniz deyin biz sahip çıkacağız

Muqe

Global Mod
Global Mod
Erdoğan’ın açıklamalarının satır başları şöyleki:

Şahsıma gösterdiğiniz teveccüh için her birine farklı ayrı teşekkür ediyorum. MÜSİAD idaresine şükranlarımı sunuyorum. Türkiye’nin Gücü Özel Ödülü’nü esaslı dayanışmamızın, dava arkadaşlığımızın bir nişanesi olarak ömrüm boyunca iftiharla taşıyacağım. Hakkı verilen her muvaffakiyetin hayatta daha büyük muvaffakiyetlerin önünü açtığını yakinen biliyoruz. Tıpkı biçimde 9 farklı kısımda mükafatları takdim edilen bedelli temsilcilerimizi de tebrik ediyorum. Kimi muhalefet aktörlerinin iş dünyamıza sabah akşam karamsarlık aşıladığı bu vakitte bu merasim epeyce değerlidir.

Ülkemizin üretimine, ihracatına katkı sağlayan yavuz isimlerin ödüllendirilmesini manalı buluyorum. esasen bugün ödül tevcih ettiğimiz isimler Türkiye’nin yazdığı muvaffakiyet öyküsünün kahramanlarından küçük bir örnektir. Vatanımızın dört bir yanında ortalarında bayanlarımızın gençlerin olduğu on binlerce insanımız emsal başarılara imza atıyor.

Üretimini ülkemizde gerçekleştireceğimiz 919 yüksek teknoloji eser belirledik. Türkiye’ye büyük kazanımlar sağlayacak 31 projenin desteklenmesine karar verdik.

İŞ DÜNYASININ YOLU AÇIKTIR

Yerli ve yabancı müteşebbislerin yatırım iştahı daima artıyor. 2021 yılını 225 milyar dolar ihracatla kapatıp bu yıl için daha büyük amaçlar belirledik. Yıl sonu gayemiz olan 250 milyar dolara emin adımlarla ilerliyoruz. Kim ne derse desin, muvaffakiyet çıtasını daima üste taşıyan iş dünyasının yolu açıktır.

Büyük ve kuvvetli Türkiye sevdalısı iş adamlarımızın yanında olmayı sürdüreceğiz. başlattığımuz teknoloji odaklı sanayi projemizle muvaffakiyete kilitlenmiş durumdayız. Yerlileştireceğimiz 919 teknolojili eser belirledik. Türkiye’ye büyük kazanımlar sağlayacak 31 projenin desteklenmesine karar verdik.

MUHALEFETE MÜLTECİ TEPKİSİ

Suriye’den savaştan çıkıp ülkemize sığınan bu kardeşlerimize sonuna kadar sahip çıkacağız Bay Kemal. Siz ne derseniz deyin. Birileri çıkmış durmadan laf salatası yapıyor. Biz muhacir ve ensar olma kabiliyetinin ne olduğunu en yeterli bilen bir kültürün mensuplarıyız. Bizim kapımız açık onlara konut sahipliği yapmaya devam edeceğiz. Onları katillerin kucağına atmayacağız.

Son dakika haberinin detayları hazırlanıyor…