Önderlerden bayram iletileri

Muqe

Global Mod
Global Mod
Ramazan bayramının birinci gününde siyasi önderler, toplumsal medya hesapları üzerinden tebrik bildirilerini yayımlayarak tüm Müslüman aleminin bayramını kutladı.

Liderlerin bildirileri şöyle:

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan:

“Rabbime millet olarak bizleri sıhhat ve afiyet ortasında bir Ramazan Bayramı’na daha kavuşturduğu için hamdediyorum.

Milletimizle birlikte yurt haricinde yaşayan kardeşlerimizin, soydaşlarımızın ve tüm İslam âleminin Ramazan Bayramı’nı tebrik ediyorum.”

Rabbime millet olarak bizleri sağlık ve afiyet içinde bir Ramazan Bayramı’na daha kavuşturduğu için hamdediyorum.

Milletimizle birlikte yurt dışında yaşayan kardeşlerimizin, soydaşlarımızın ve tüm İslam âleminin Ramazan Bayramı’nı tebrik ediyorum. pic.twitter.com/LD9EnU1IP0

— Recep Tayyip Erdoğan (@RTErdogan) May 2, 2022

Saadet Partisi Genel Lideri Temel Karamollaoğlu:

“Bayramlarda beraberlik ve kardeşlik; beraberlik ve kardeşlikte de kaç bayramlar vardır. Milletimizin ve tüm Müslümanların Ramazan Bayramı mübarek olsun.”

Bayramlarda birliktelik ve kardeşlik; birliktelik ve kardeşlikte de nice bayramlar vardır.

Milletimizin ve tüm Müslümanların Ramazan Bayramı mübarek olsun. pic.twitter.com/RnHv6MTWeg

— Temel Karamollaoğlu (@T_Karamollaoglu) May 2, 2022

DEVA Partisi Genel Lideri Ali Babacan:

“Sevgi, birlik ve paylaşmanın bayramı #RamazanBayramı’mızı tebrik ediyor, tüm ülkemize sağlıklı ve huzurlu günler temenni ediyorum.”

Sevgi, birlik ve paylaşmanın bayramı #RamazanBayramı'mızı tebrik ediyor, tüm ülkemize sağlıklı ve huzurlu günler temenni ediyorum. pic.twitter.com/fzla9tUeOt

— Ali Babacan (@alibabacan) May 2, 2022

Demokrat Parti Genel Lideri Gültekin Uysal:

“Bereket ve rahmet ayı Mübarek Ramazan’ın manevi mahiyetini kavrayabilmiş, hakkı ile ifa edebilmiş olmak ümidi, Milletimizin, Memleketimizin huzur ve refaha kavuşacağı inancı ile; #BayramınızMubarekOlsun”

Bereket ve rahmet ayı Mübarek Ramazan'ın manevi mahiyetini kavrayabilmiş, hakkı ile ifa edebilmiş olmak ümidi, Milletimizin, Memleketimizin huzur ve refaha kavuşacağı inancı ile;#BayramınızMubarekOlsun pic.twitter.com/9GcuU72D9R

— Gültekin Uysal (@DpGultekinUysal) May 2, 2022