Önceki yıla göre büyük bir fark şimdiden görülüyor

Ethereum

New member
2. Bundesliga'nın açılış rakibi ve gelecek sezonun programı, Hertha BSC oyuncuları, menajerleri ve taraftarları tarafından geçen haftadan beri zaten biliniyordu. Salı günü Alman Futbol Ligi (DFL), ilk iki maç gününün kesin olarak planlandığı daha fazla ayrıntı yayınladı. Buna göre, yeni teknik direktör Cristian Fiél'in ilk maçı 3 Ağustos'ta saat 13.00'te Olimpiyat Stadyumu'nda gerçekleşecek ve sadece bir hafta sonra Hertha BSC, ikinci maç gününde saat 20.30'da Hamburger SV'deki en önemli maçın bir parçası olacak. Geçen sezon üçüncü maç gününde Hamburg'un Volkspark'ına 3-0 yenilen maçta olduğu gibi, Wheels'in performansı da benzer şekilde açık bir şekilde düşük değildi.

Cristian Fiél oyuncuların fikirlerini hayata geçirmek istediklerini düşünüyor


Teknik direktör ve takımın birbirini tanımaya başladığı ilk iki hafta ve iki test maçından itibaren, 10 Ağustos'taki ikinci maç gününün nasıl geçeceğine dair henüz somut bir sonuca varmak mümkün değil. Fiél, kadrosuna ve şimdiye kadarki gelişimlerine ilişkin ilk bilgileri zaten edindi. Geçen hafta sonu bölgesel lig takımı Rot-Weiß Erfurt'a karşı kazanılan 4-0'lık hazırlık maçı sonrasında 44 yaşındaki oyuncu, “Çocukların bizim eğittiğimiz şeyleri uygulamak istediklerini görebiliyordunuz” dedi. Hertha BSC için bu, ikinci testteki ikinci başarıydı. Altı gün önce Hertha BSC, bölgesel lig takımı FSV Bernau'yu 7-0 kazanmıştı.

Pal Dardai'nin halefi, ilk bilgileri kulüp tarafından ikinci test maçından birkaç saat önce resmi olarak duyurulan en son oyuncu Diego Demme'den de aldı. 32 yaşındaki oyuncunun altı kişilik pozisyonda düzeni sağlaması gerekiyordu ki bu geçen sezon her zaman mümkün değildi. 45 dakika boyunca Fiél, SSC Napoli'den bedava transferle gelen imzanın yeteneklerine kendini ikna etmeyi başardı. Erfurt'ta ilk hazırlık maçını kutlayan ikinci transfer Kevin Sessa ile birlikte Demme, maçın ikinci yarısında sahaya çıktı. O zamana kadar, bu yazın üçüncü yeni oyuncusu olan Michael Cuisance çoktan sahayı terk etmişti. Fiél, Demme'den değil, özellikle hücum oyuncularından, koçun “ikinci yarıda bir veya iki gol daha atmasını isterdi, ancak genel olarak doğru yolda olduğumuzu görebiliyordunuz” dedi ve oldukça memnun kaldı.

Önümüzdeki bir buçuk hafta içinde eğitmen, eğitim içeriğinin nasıl uygulandığına dair daha fazla resim alabilecek. Bir sonraki test maçı Çarşamba günü (19.00) bölgesel lig takımı Babelsberg 03'e karşı oynanacak ve Cumartesi günü Hertha BSC, FSV Zwickau'ya (15.00) karşı oynayacak. 16 Temmuz'da Berlinliler üçüncü lige yükselen Energie Cottbus takımına (18:30) ve iki gün sonra Avusturya'nın Walchsee kentindeki antrenman kampına gitti. Hertha BSC, Hollanda birinci lig takımı NEC Nijmegen'e (16.00) karşı oynayacak, daha önce Salı gününden bu yana onaylandığı üzere yeni sezon 3 Ağustos'ta SC Paderborn'a karşı iç saha maçıyla başlayacak.


Günaydın Berlin
Bülten

Kayıt olduğunuz için teşekkürler.
E-postayla bir onay alacaksınız.


Davie Selke, 1. FC Köln'den ayrıldığını resmen duyurdu


O zamana kadar koçluk ekibinin ve oyuncuların birlikte çalışmak için hala dört haftası var. Geçen sezonki hazırlıklarla karşılaştırıldığında büyük bir fark, kadronun neredeyse tamamlanmış olması ve büyük bir değişiklik olmayacak olmasıdır. Ekip iyi koordine edilmiş ve yalnızca belirli alanlarda değişiklik yapılıyor. Ödünç alma sürelerinin ardından Berlin'e dönen Wilfried Kanga ve Myziane Maolida, satış adayları olarak değerlendiriliyor. İki Belçikalı temsilci KAA Gent ve KRC Genk muhtemelen Kanga ile ilgileniyorlar. Öte yandan Maolida, Fiél yönetimi altında hâlâ bir şansa sahip olabilir ve eğer Reese kulüpten ayrılmazsa sezona Fabian Reese'in yedeği olarak başlayabilir.

Tabii ki Hertha BSC'de hiç kimse tıpkı Haris Tabakoviç'in durumunda olduğu gibi bunu ummuyor. Ancak Tabakoviç'in yine de gitmesi durumunda Salı gününden beri bir alternatif var: Davie Selke. Forvet resmen 1. FC Köln'e veda etti ve veda açıklamasına göre 2. Bundesliga'ya bile gidecekti. Muhtemelen Suudi Arabistan, Güney Kore ve Kıbrıs'tan gelen teklifleri değerlendirmeli. Köln'de en çok kazananlardan biri olan onun Berlin'e geri döneceğini hayal etmek zor ama bu bir şekilde Hertha BSC'nin izlemeye devam ettiği Berlin yoluna benziyor.