MHP başkanı Bahçeli: Cumhurbaşkanı adayımız Recep Tayyip Erdoğan’dır

Muqe

Global Mod
Global Mod
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Lideri Devlet Bahçeli, “2023’e Hakikat: Aday Aşikâr, Karar Net” başlıklı açık hava toplantısı için geldiği Erzurum’da, ellerinde Türk ve MHP bayrağı bulunan atlı ciritçilerce karşılandı.

Yurdumun herkesinı muhabbetle kucaklıyorum. Erzurum’da deniz yok diyorlar. Evet yok lakin ben burada sevda okyanusu görmekteyim. Türkiye muhaliflerinin kalın maskesi 2023’te yırtılıp atılacaktır. Türk milleti mührü eline aldığında zillet partilerini nazarann olmayacaktır. Hiç kimse boş hayale kapılıp yanlış hesap yapmasın. Aydınlık yarınlarınız sahip çıkacak mısınız? Bayrağa sahip çıkacak mısınız? Bu inanmışlığınız gösteriyor ki, Erzurum’da Zillet İttifakı’na geçit yok.

“ADAYIMIZ CUMHURBAŞKANI RECEP TAYYİP ERDOĞAN’DIR”

2023’te cumhurbaşkanlığı hükümet sisteminin 2. yarısına geçmiş olacağız. Terörü bitirmiş, işsizliği yenmiş, üretim, yatırım seferberliği ile yükseldikçe yükselmiş bir ülke gerçeğine ulaşacağız, Türkiye’yi büyülteceğiz. Bizim adayımız aşikâr, sonucumız nettir. Cumhurbaşkanı adayımız Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’dır.