Küme düşme mücadelesi kabinde sorun değil

Ethereum

New member
Ev
Hertha Lisans
Hertha’dan Jean-Paul Boëtius: Küme düşme mücadelesi kabinde sorun değil

Jean-Paul Boëtius, bir tümör ameliyatından sonra Hertha BSC’de olaylı aylar geçirdi. Şimdi Berlinlilerle tablo görüntüsünü düzeltmek istiyor.

İyi bir ruh hali içinde: Hertha’nın Jean-Paul Boëtius’u Florida, Bradenton’daki eğitim kampında.City Press/Jan-Philipp Burmann

Jean-Paul Boëtius geçtiğimiz günlerde Florida’daki eğitim kampından Mickey Mouse ile örgülü Chidera Ejuke ile tartışırken yürekten güldüğü bir fotoğraf yayınladı. Testis kanserinden kurtulduktan sonra orta saha oyuncusu Hertha Berlin’de daha da fazla sorumluluk almak istiyor. 28 yaşındaki oyuncu, sıralamada 15. sırada olmasına rağmen Berlinlilerin Bundesliga’daki durumunu dramatik olarak görmüyor. Hertha’daki bir medya toplantısında Hollandalı oyuncu, “Elbette çok gerideyiz, ancak soyunma odasında küme düşme savaşını duymadım ve bunun bu sezon da bir sorun olacağını düşünmüyorum” dedi. ABD’de eğitim kampı.

“Ait olduğumuz yerde değiliz, bu benim ve takımın görüşü, sezonun ikinci yarısında bunu geliştirmemiz gerekiyor”, profesyonel son dakikalarda daha fazla konsantrasyon çağrısında bulundu. Berlinliler bu sezon geç goller nedeniyle birkaç kez puan dağıtmıştı. Boëtius, “Pek çok harika şutörümüz var ve bazen topla oynamamız güzel,” dedi. Ama: “Son beş dakikada gol yemek can sıkıcı.”

Boëtius, tümör teşhisi konulduktan sonra çok destek aldı

Tümör teşhisi ve ardından yapılan testis ameliyatından sonra bile kalbini asla kaybetmedi. “Bunlar benim için belki iki özel gündü, ondan sonra yine iyiydi. İyi haberi çok çabuk aldım, çok olumluydu ve ayrıca takımın, taraftarların, hiç görmediğim veya konuşmadığım insanların desteği bana çok iyi geldi” dedi. Bundesliga geçen sonbaharda. Kevin-Prince Boateng ve diğer takım arkadaşları sosyal medya aracılığıyla hemen geçmiş olsun dileklerini ilettiler.

Plattenhardt heyecanı: Hertha koçu Schwarz kaptanın sorusuna cevap veriyor

Plattenhardt heyecanı: Hertha koçu Schwarz kaptanın sorusuna cevap veriyor

Hastalığa rağmen tavrını anlatan Boëtius, “Pek çok şeyden şikayet edebilirsiniz, ancak her zaman benden daha kötü durumda olan insanlar vardır” dedi. Boëtius, Union Berlin’den meslektaşları Timo Baumgartl veya Borussia Dortmund’dan Sebastien Haller gibi kemoterapiden kurtuldu. Ameliyattan sadece birkaç hafta sonra futbol sahasına döndü.

Boëtius, şimdiye kadar on bir Bundesliga maçında Berlinliler için oynadı. Şimdi geçen yaz yaptığı transferin ardından sadece ilk golünü atmakla kalmayıp daha da ileri gitmek istiyor. “Antrenörlüğü deniyorum çünkü farklı diller konuşuyorum ve takımda farklı milliyetleriz” dedi. “Herkesi bir araya getirmek” istedi.