Joshua Wander bunu kulüple başarmak istiyor

Ethereum

New member
Ev
Spor Dalları
Hertha’nın yeni yatırımcısı: Joshua Wander’ın kulüple başarmak istediği şey bu

Hertha BSC ve ABD’li yatırımcı 777 Partners Cumartesi günü iş birliğini duyurdu. Menajer kulübün kimliğini değiştirmek istemiyor.


Karin Buehler

Joshua Wander'ın şirketi, Hertha BSC'nin yeni yatırımcısıdır.


Joshua Wander’ın şirketi, Hertha BSC’nin yeni yatırımcısıdır.Tano Pecoraro/imago


Lars Windhorst’un yerine Joshua Wander oyuna giriyor. Bu, merkezi Miami’de bulunan yeni Hertha yatırımcısı 777 Partners’ın genel müdürünün adı. Kasım ayının sonunda, Hertha BSC’nin casusluk olayına ilişkin soruşturmalarına öfkelenen Windhorst’un hisselerini geri almayı teklif etmesinden kısa bir süre sonra, ABD özel sermaye şirketi ilgi gösterdi. Wander (41), 2015’ten beri Steve Pasko ile birlikte. Çok oyunculu oyuncu, sporun yanı sıra sigorta, medya ve havacılığa da yatırım yapıyor.


777 Partners çok kulüplü bir ağ kurduWindhorst’tan farklı olarak Wander, bir süredir birinci ligden üçüncü lige kadar futbol kulüpleriyle ilişki içindedir. Paylaşım ağı şunları içerir: CFC Genoa, FC Sevilla, CR Vasco da Gama, Standard Liège, Red Star Paris veya Melbourne Victory. Wander, Hertha’yı Bundesliga’nın kurucu üyelerinden biri olarak Almanya’nın en önemli futbol kulüplerinden biri olarak gördüğünü geçen yıl zaten vurgulamıştı.


Hertha Başkanı Kay Bernstein'ın Miami'de bir randevusu var

Hertha Başkanı Kay Bernstein’ın Miami’de bir randevusu var

Cumartesi günü genel müdür, LinkedIn iş platformunda Hertha BSC’nin basın açıklamasını paylaştı. Burada Berlinliler, 777 Partners’ın Windhorst’un Hertha BSC GmbH & Co KGaA’daki yüzde 64,7’lik hissesini devralacağını duyurdu. Wander, kulüplerinin geleneğini ve kimliğini korumaya büyük önem veriyor ve kulüple ve liderliğiyle 50+1 kuralı çerçevesinde çalışmayı en önemli öncelik olarak gösteriyor. “Almanya’da futbolun yapılanma biçimine son derece saygı duyuyoruz ve Hertha’nın tam potansiyeline ulaşmasına yardımcı olmak için dahil olan herkesle birlikte çalışmayı dört gözle bekliyoruz.” Wander’s Vision – “Hertha’nın sürdürülebilir olmasını ve başarılı olmasını istiyoruz” – en azından kulağa daha az geliyor Windhorst’un Big City Club duyurusundan daha uzak.