Davutoğlu’ndan seçim çıkışı: Bütün Türkiye’mizde seferberlik ilan ediyoruz

Muqe

Global Mod
Global Mod
Gelecek Partisi Genel Lideri Ahmet Davutoğlu, partisinin İstanbul Vilayet Başkanlığı tarafınca Fatih’teki Ali Buyruğu Efendi Kültür Merkezi’nde düzenlenen bayramlaşma merasimine katıldı.

Programda konuşan Gelecek Partisi İstanbul Vilayet Lideri Avukat İsa Mesih Şahin, Türkiye’nin artık seçim sürecine girdiğini tabir ederek, “Seçimler ister son baharda olsun, ister 2023 Haziran’ında. Her koşulda seçim devrindeyiz. Seçimler olağan vaktinde 2023 Haziran’ında bile olsa öteki yaz yok. Tek bir yaz mevsimimiz kaldı. Evet öbür yaz yok! O da bu yaz! Onun için 20 Mayıs’tan itibaren 100 günlük bir kampanya periyodunu İstanbul’da başlatacağız. Bu kampanyada genel liderimiz, genel lider yardımcılarımızla, bütün vilayet teşkilatımızla, bayan kollarımızla, gençlik kollarımızda, ilçe teşkilatlarımızla daima birlikte alanda olacağız. İstanbul’da dokunmadık nokta bırakmayacağız. Ben İstanbul teşkilatımıza güveniyorum. İstanbul teşkilatımızın heyecanına, motivasyonuna ve bu gelecek umuduna daha fazla sarılacağına inanıyorum” halinde konuştu.

DAVUTOĞLU: SEFERLİK İLAN EDİYORUZ

Gelecek Partisi Genel Lideri Ahmet Davutoğlu, İstanbul’un her köşesinde iftar yaparken gördükleri muhabbet ve heyecanın kendilerine umut verdiğini belirterek, “Gerçek yazları yaşayabilmek için bileğimizi, yüreğimizi, alın terimizi koyacağımız son yaza gidiyoruz. Seçim ister bu kasımda olsun ister gerekse haziranda… Bu yaz ne kadar verimli geçerse bu yazın vatan, millet sevdası ismine hasadı ne kadar büyük olursa geleceğimiz o kadar emin olacak. Onun için şu andan itibaren yalnızca İstanbul’umuzda değil, bütün Türkiye’mizde seferberlik ilan ediyoruz” sözlerini kullandı.

Davutoğlu, konuşmasının akabinde İstanbul’un farklı ilçelerinden partisine katılan, siyasi parti yöneticileri, belediye meclis üyeleri, STK temsilcileri, iş insanları ve eski muhtarlardan oluşan kalabalık bir heyete rozet taktı.